53612-G34
53612-G34 (5)
53612-G (24)
FCI
53612-G34-6
34 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT™
FCI
53612-G34-7
EJC LTC SHD HD.100"VER 30GLD
53612-G34-8
EJC LTC SHD HD.100"VER 30GLD
53612-G34-4LF
53612-G34-8LF
34 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold or Gold, GXT™