77319-803R16 (2)77319-803R1 (3)77319-803 (14)77319-80 (20)77319 (51)7731 (3138)773 (3160)
FCI
77319-803R16LF
16 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold, GXT™
FCI
77319-803R16