A2-3PA-2-54DSA (2)A2-3PA-2-54DS (3)
Hirose Electric Co., Ltd.
A2-3PA-2.54DSA(71)
3 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
Hirose Electric Co., Ltd.
A2-3PA-2.54DSA(74)