AIUR-06-18
AIUR-06-18 (3)
AIUR-06-1 (15)
AIUR-06 (44)
AIUR (406)
Abracon Corporation
AIUR-06-180K
18µH Unshielded Wirewound Inductor 4.2A 41 mOhm Max Radial
Abracon Corporation
AIUR-06-181K
180µH Unshielded Wirewound Inductor 1.6A 228 mOhm Max Radial
AIUR-06-182K
1.8mH Unshielded Wirewound Inductor 460mA 1.8 Ohm Max Radial