AIUR-06-68
AIUR-06-68 (3)
AIUR-06-6 (4)
AIUR-06 (44)
AIUR (406)
Abracon Corporation
AIUR-06-680K
68µH Unshielded Wirewound Inductor 2.4A 78 mOhm Max Radial
Abracon Corporation
AIUR-06-681K
680µH Unshielded Wirewound Inductor 820mA 740 mOhm Max Radial
AIUR-06-682K
6.8mH Unshielded Wirewound Inductor 220mA 8.4 Ohm Max Radial