ALSR032K2
ALSR032K2 (3)
ALSR032K (9)
ALSR032 (29)
ALSR03 (176)
ALSR (639)
ALS (732)
Vishay/Dale
ALSR032K200FE12
RES 2.2K OHM 3W 1% AXIAL
Vishay/Dale
ALSR032K200JE12
RES 2.2K OHM 3W 5% AXIAL
ALSR032K250JE12
RES 2.25K OHM 3W 5% AXIAL