ASG2-LJ-200-000MHZ-51328
ASG2-LJ-200-000MHZ-51328 (2)
ASG2-LJ-200-000MHZ-5132 (4)
ASG2-LJ-200-000MHZ-513 (6)
ASG2-LJ-2 (14)
ASG2-LJ (45)
ASG2 (141)
ASG (1288)
Abracon Corporation
ASG2-LJ-200.000MHZ-513284-T
200MHz LVPECL XO (Standard) Oscillator Surface Mount 3.3V 65mA Enable/Disable
Abracon Corporation
ASG2-LJ-200.000MHZ-513284