ASTMLPE-16-000MHZ
ASTMLPE-16-000MHZ (4)
ASTMLPE-1 (44)
ASTMLPE (64)
ASTMLP (322)
ASTM (665)
AST (1511)
Abracon Corporation
ASTMLPE-16.000MHZ-EJ-E-T3
16MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.25 V ~ 3.63 V 4.2mA Enable/Disable
Abracon Corporation
ASTMLPE-16.000MHZ-LJ-E-T3
ASTMLPE-16.000MHZ-EJ-E-T
16MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.25 V ~ 3.63 V 4.5mA Enable/Disable
ASTMLPE-16.000MHZ-LJ-E-T