ASTMLPE-18-66-666MHZ
ASTMLPE-18-66-666MHZ (4)
ASTMLPE-18 (32)
ASTMLPE-1 (44)
ASTMLPE (64)
Abracon Corporation
ASTMLPE-18-66.666MHZ-EJ-E-T
66.666MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 1.8V 5.6mA Enable/Disable
Abracon Corporation
ASTMLPE-18-66.666MHZ-EJ-E-T3
ASTMLPE-18-66.666MHZ-LJ-E-T
ASTMLPE-18-66.666MHZ-LJ-E-T3