ASTMLPFL-16-000MHZ
ASTMLPFL-16-000MHZ (4)
ASTMLPFL-1 (44)
ASTMLPFL (64)
Abracon Corporation
ASTMLPFL-16.000MHZ-EJ-E-T
16MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.25 V ~ 3.63 V 4.5mA Enable/Disable
Abracon Corporation
ASTMLPFL-16.000MHZ-EJ-E-T3
ASTMLPFL-16.000MHZ-LJ-E-T
ASTMLPFL-16.000MHZ-LJ-E-T3