CB10JB15
CB10JB15 (2)
CB10JB1 (21)
CB10JB (76)
CB10 (124)
CB1 (585)
Stackpole Electronics, Inc.
CB10JB15R0
RES 15 OHM 10W 5% CERAMIC WW
Stackpole Electronics, Inc.
CB10JB150R
RES 150 OHM 10W 5% CERAMIC WW