CC15-4805SR
CC15-4805SR (2)
CC15-4805S (4)
CC15-480 (8)
CC15-48 (16)
TDK-Lambda Americas, Inc.
CC15-4805SRH-E
CONV DC/DC 48V 5V 3A 15W SMD
TDK-Lambda Americas, Inc.
CC15-4805SRP-E
CONV DC/DC 48V 5V 3A 15W SMD