CC15-4812SR
CC15-4812SR (2)
CC15-4812S (4)
CC15-481 (8)
CC15-48 (16)
TDK-Lambda Americas, Inc.
CC15-4812SRH-E
CONV DC/DC 48V 12V 1.25A 15W SMD
TDK-Lambda Americas, Inc.
CC15-4812SRP-E