CDRH62BNP-12
CDRH62BNP-12 (2)
CDRH62BNP-1 (8)
CDRH62BNP (25)
CDRH62B (50)
CDRH62 (54)
CDRH6 (56)
CDRH (1282)
CDR (4628)
Sumida Corporation
CDRH62BNP-120MC-B
12µH Shielded Inductor 1A 200 mOhm Max Nonstandard
Sumida Corporation
CDRH62BNP-121MC-B
120µH Shielded Inductor 310mA 1.9 Ohm Max Nonstandard