ERO-S2PHF10R
ERO-S2PHF10R (4)
ERO-S2PHF10 (21)
ERO-S2PHF1 (161)
ERO-S2PHF (650)
ERO-S2PH (651)
ERO-S2 (653)
ERO (669)
ERO-S2PHF10R0
RES 10 OHM 1/4W 1% AXIAL
ERO-S2PHF10R2
RES 10.2 OHM 1/4W 1% AXIAL
ERO-S2PHF10R5
RES 10.5 OHM 1/4W 1% AXIAL
ERO-S2PHF10R7
RES 10.7 OHM 1/4W 1% AXIAL