FNR2E-0R02
FNR2E-0R02 (2)
FNR2E-0R0 (6)
FNR2E-0R (13)
FNR2E (21)
FNR (25)
Riedon
FNR2E-0R02F1
RES CHAS MNT 0.02 OHM 1% 80W
Riedon
FNR2E-0R025F1
RES CHAS MNT 0.025 OHM 1% 80W