HIF3BAF-40PA-2-54
HIF3BAF-40PA-2-54 (3)
HIF3BAF (23)
HIF3BA (231)
HIF3B (325)
HIF3 (660)
HIF (1084)
Hirose Electric Co., Ltd.
HIF3BAF-40PA-2.54DSA(71)
40 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
Hirose Electric Co., Ltd.
HIF3BAF-40PA-2.54DS(71)
40 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
HIF3BAF-40PA-2.54WB(71)