IHLP3232DZER220M5
IHLP3232DZER220M5 (2)
IHLP3232DZER220M (3)
IHLP3232DZER2 (7)
IHLP3232DZER (54)
IHLP3232 (81)
IHLP (599)
IHL (677)
Vishay/Dale
IHLP3232DZER220M51
22µH Shielded Molded Inductor 3.7A 110.21 mOhm Max Nonstandard
Vishay/Dale
IHLP3232DZER220M5A