LHLZ06NB22
LHLZ06NB22 (2)
LHLZ06NB2 (3)
LHLZ06NB (19)
LHLZ06 (38)
LHL (462)
Taiyo Yuden
LHLZ06NB220K
22µH Unshielded Inductor 1.2A 190 mOhm Max Radial
Taiyo Yuden
LHLZ06NB221K
220µH Unshielded Inductor 360mA 2 Ohm Max Radial