LHLZ06NB68
LHLZ06NB68 (2)
LHLZ06NB6 (3)
LHLZ06NB (19)
Taiyo Yuden
LHLZ06NB680K
68µH Unshielded Inductor 710mA 500 mOhm Max Radial
Taiyo Yuden
LHLZ06NB681K
680µH Unshielded Inductor 210mA 5 Ohm Max Radial