LHLZ06TB33
LHLZ06TB33 (2)
LHLZ06TB3 (3)
LHLZ06TB (19)
Taiyo Yuden
LHLZ06TB330K
33µH Unshielded Inductor 920mA 280 mOhm Max Radial
Taiyo Yuden
LHLZ06TB331K
330µH Unshielded Inductor 310mA 2.5 Ohm Max Radial