LQM21PN3R3
LQM21PN3R3 (4)
LQM21PN (19)
LQM21 (56)
LQM2 (113)
LQM (166)
Murata Electronics
LQM21PN3R3NG0D
3.3µH Shielded Multilayer Inductor 800mA 207 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
Murata Electronics
LQM21PN3R3NGRD
FIXED IND 3.3UH 1A 150 MOHM SMD
LQM21PN3R3MG0D
LQM21PN3R3MGRD
3.3µH Shielded Multilayer Inductor 1A 188 mOhm Max 0805 (2012 Metric)