LQW04AN4N7
LQW04AN4N7 (2)
LQW04AN4N (4)
LQW04AN (62)
LQW0 (77)
LQW (1023)
Murata Electronics
LQW04AN4N7D00D
4.7nH Unshielded Inductor 440mA 140 mOhm Max Nonstandard
Murata Electronics
LQW04AN4N7C00D