LQW15AN9N2
LQW15AN9N2 (2)
LQW15AN9N (26)
LQW15AN9 (28)
LQW15AN (410)
LQW15 (468)
LQW1 (738)
Murata Electronics
LQW15AN9N2J80D
9.2nH Unshielded Wirewound Inductor 1.4A 81 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
Murata Electronics
LQW15AN9N2G80D