MHQ1005P20NG
MHQ1005P20NG (2)
MHQ1005P20N (6)
MHQ1005P2 (94)
TDK Corporation
MHQ1005P20NGT000
20nH Unshielded Multilayer Inductor 260mA 1.1 Ohm Max 0402 (1006 Metric)
TDK Corporation
MHQ1005P20NGTD25