MHQ1005P4N1B
MHQ1005P4N1B (2)
MHQ1005P4N1 (6)
MHQ1005P4N (20)
MHQ1005P4 (38)
TDK Corporation
MHQ1005P4N1BT000
4.1nH Unshielded Multilayer Inductor 800mA 100 mOhm Max 0402 (1006 Metric)
TDK Corporation
MHQ1005P4N1BTD25