MLG0603P3N9B
MLG0603P3N9B (2)
MLG0603P3N9 (6)
MLG0603P3N (60)
MLG0603P3 (76)
MLG0603P (46)
MLG0 (297)
TDK Corporation
MLG0603P3N9BT000
3.9nH Unshielded Multilayer Inductor 400mA 300 mOhm Max 0201 (0603 Metric)
TDK Corporation
MLG0603P3N9BTD25