MLG0603S43NJ
MLG0603S43NJ (2)
MLG0603S43N (4)
MLG0603S4 (16)
MLG0603S (282)
MLG0603 (46)
MLG0 (297)
TDK Corporation
MLG0603S43NJT000
43nH Unshielded Multilayer Inductor 50mA 2.2 Ohm Max 0201 (0603 Metric)
TDK Corporation
MLG0603S43NJTD25