PM0805H-39
PM0805H-39 (2)
PM0805H-3 (6)
PM0805H (31)
PM0805 (116)
PM0 (260)
Bourns, Inc.
PM0805H-390NJ
390nH Unshielded Multilayer Inductor 300mA 1.1 Ohm Max 0805 (2012 Metric)
Bourns, Inc.
PM0805H-391NJ
3.9µH Unshielded Multilayer Inductor 300mA 0805 (2012 Metric)