PM2110-270
PM2110-270 (2)
PM2110-27 (4)
PM2110-2 (12)
Bourns, Inc.
PM2110-270K-RC
27µH Unshielded Toroidal Inductor 8.2A 14 mOhm Max Nonstandard
Bourns, Inc.
PM2110-270K