PS-16PE-D4LT2-M1
PS-16PE-D4LT2-M1 (2)
PS-16PE-D4LT2-M (3)
PS-16PE-D4LT2 (4)
PS-16PE-D4LT (9)
PS-16PE-D4 (18)
PS-16PE (19)
PS-16P (30)
PS-16 (46)
PS-1 (168)
JAE Electronics, Inc.
PS-16PE-D4LT2-M1E
16 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
JAE Electronics, Inc.
PS-16PE-D4LT2-M1HE
16 Positions Connector