PSM900JB-33
PSM900JB-33 (2)
PSM900JB-3 (6)
PSM900JB (34)
PSM900 (44)
PSM (910)
Yageo
PSM900JB-330R
RES 330 OHM 9W 5% RADIAL
Yageo
PSM900JB-33R
RES 33 OHM 9W 5% RADIAL