RAVF104DJT
RAVF104DJT (145)
RAVF104D (267)
RAVF10 (296)
RAVF1 (631)
RAVF (670)
RAV (672)
Stackpole Electronics, Inc.
RAVF104DJT62K0
RES ARRAY 4 RES 62K OHM 0804
Stackpole Electronics, Inc.
RAVF104DJT68K0
RES ARRAY 4 RES 68K OHM 0804
RAVF104DJT76K0
RES ARRAY 4 RES 76K OHM 0804
RAVF104DJT82K0
RES ARRAY 4 RES 82K OHM 0804
RAVF104DJT91K0
RES ARRAY 4 RES 91K OHM 0804
RAVF104DJT110K
RES ARRAY 4 RES 110K OHM 0804
RAVF104DJT120K
RES ARRAY 4 RES 120K OHM 0804
RAVF104DJT130K
RES ARRAY 4 RES 130K OHM 0804
RAVF104DJT150K
RES ARRAY 4 RES 150K OHM 0804
RAVF104DJT160K
RES ARRAY 4 RES 160K OHM 0804
RAVF104DJT180K
RES ARRAY 4 RES 180K OHM 0804
RAVF104DJT200K
RES ARRAY 4 RES 200K OHM 0804
RAVF104DJT220K
RES ARRAY 4 RES 220K OHM 0804
RAVF104DJT240K
RES ARRAY 4 RES 240K OHM 0804
RAVF104DJT270K
RES ARRAY 4 RES 270K OHM 0804
RAVF104DJT300K
RES ARRAY 4 RES 300K OHM 0804
RAVF104DJT330K
RES ARRAY 4 RES 330K OHM 0804
RAVF104DJT360K
RES ARRAY 4 RES 360K OHM 0804
RAVF104DJT390K
RES ARRAY 4 RES 390K OHM 0804
RAVF104DJT430K
RES ARRAY 4 RES 430K OHM 0804
RAVF104DJT470K
RES ARRAY 4 RES 470K OHM 0804
RAVF104DJT510K
RES ARRAY 4 RES 510K OHM 0804
RAVF104DJT560K
RES ARRAY 4 RES 560K OHM 0804
RAVF104DJT620K
RES ARRAY 4 RES 620K OHM 0804
RAVF104DJT680K
RES ARRAY 4 RES 680K OHM 0804
RAVF104DJT760K
RES ARRAY 4 RES 760K OHM 0804
RAVF104DJT820K
RES ARRAY 4 RES 820K OHM 0804
RAVF104DJT910K
RES ARRAY 4 RES 910K OHM 0804
RAVF104DJT1M00
RES ARRAY 4 RES 1M OHM 0804
RAVF104DJT39R0
RES ARRAY 4 RES 39 OHM 0804
RAVF104DJT43R0
RES ARRAY 4 RES 43 OHM 0804
RAVF104DJT3K30
RES ARRAY 3.3K OHM 4 RES 0804
RAVF104DJT15R0
RES ARRAY 4 RES 15 OHM 0804
RAVF104DJT20R0
RES ARRAY 20 OHM 4 RES 0804
RAVF104DJT24R0
RES ARRAY 4 RES 24 OHM 0804
RAVF104DJT27R0
RES ARRAY 4 RES 27 OHM 0804
RAVF104DJT30R0
RES ARRAY 4 RES 30 OHM 0804
RAVF104DJT56R0
RES ARRAY 4 RES 56 OHM 0804
RAVF104DJT68R0
RES ARRAY 4 RES 68 OHM 0804
RAVF104DJT75R0
RES ARRAY 4 RES 75 OHM 0804
RAVF104DJT100R
RES ARRAY 100 OHM 4 RES 0804
RAVF104DJT470R
RES ARRAY 4 RES 470 OHM 0804
RAVF104DJT2K20
RES ARRAY 4 RES 2.2K OHM 0804
RAVF104DJT100K
RES ARRAY 4 RES 100K OHM 0804
RAVF104DJT620R
RES ARRAY 4 RES 620 OHM 0804