RG1608P-825
RG1608P-825 (19)
RG1608P-82 (48)
RG1608P-8 (150)
RG1608P (431)
RG1608 (3150)
RG160 (3164)
Susumu
RG1608P-8251-B-T5
RES SMD 8.25KOHM 0.1% 1/10W 0603
Susumu
RG1608P-8250-D-T5
RES SMD 825 OHM 0.5% 1/10W 0603
RG1608P-8251-D-T5
RES SMD 8.25KOHM 0.5% 1/10W 0603
RG1608P-8252-D-T5
RG1608P-8250-B-T5
RES SMD 825 OHM 0.1% 1/10W 0603
RG1608P-8252-B-T5
RG1608P-8250-W-T5
RES SMD 825 OHM 0.05% 1/10W 0603
RG1608P-8251-W-T5
RES SMD 8.25K OHM 1/10W 0603
RG1608P-8252-W-T5
RES SMD 82.5K OHM 1/10W 0603
RG1608P-8250-W-T1
RG1608P-8251-W-T1
RES SMD 8.25K OHM 1/10W 0603
RG1608P-8252-W-T1
RES SMD 82.5K OHM 1/10W 0603
RG1608P-8250-P-T1
RES SMD 825 OHM 0.02% 1/10W 0603
RG1608P-8250-B-T1
RG1608P-8251-B-T1
RG1608P-8252-B-T1
RG1608P-8250-C-T5
RES SMD 825 OHM 0.25% 1/10W 0603
RG1608P-8251-C-T5
RES SMD 8.25K OHM 1/10W 0603
RG1608P-8252-C-T5
RES SMD 82.5K OHM 1/10W 0603