RSF12JB13
RSF12JB13 (3)
RSF12JB1 (35)
RSF12JB (134)
RSF12J (280)
RSF12 (439)
RSF1 (660)
RSF (664)
Stackpole Electronics, Inc.
RSF12JB13R0
RES MO 1/2W 13 OHM 5% AXIAL
Stackpole Electronics, Inc.
RSF12JB130R
RES MO 1/2W 130 OHM 5% AXIAL
RSF12JB13K0
RES MO 1/2W 13K OHM 5% AXIAL