RWR71N33
RWR71N33 (4)
RWR71N3 (22)
RWR71N (90)
RWR71 (658)
RWR7 (3256)
Vishay/Dale
RWR71N3300FRRSL
RES 330 OHM 2W 1% WW AXIAL
Vishay/Dale
RWR71N3300FRBSL
RES 330 OHM 2W 1% WW AXIAL
RWR71N3300FRB12
RES 330 OHM 2W 1% WW AXIAL
RWR71N33R0FMB12
RES 33 OHM 2W 1% WW AXIAL