RWR74S255
RWR74S255 (10)
RWR74S25 (12)
RWR74S2 (328)
RWR74 (2278)
RWR7 (3256)
Vishay/Dale
RWR74S2550FRS73
RES 255 OHM 5W 1% WW AXIAL
Vishay/Dale
RWR74S2550FRB12
RES 255 OHM 5W 1% WW AXIAL
RWR74S2550FRRSL
RES 255 OHM 5W 1% WW AXIAL
RWR74S2550FRBSL
RES 255 OHM 5W 1% WW AXIAL
RWR74S2551FSB12
RES 2.55K OHM 5W 1% WW AXIAL
RWR74S2551FSRSL
RES 2.55K OHM 5W 1% WW AXIAL
RWR74S2551FSBSL
RES 2.55K OHM 5W 1% WW AXIAL
RWR74S2550BRB12
RES 255 OHM 5W 0.1% WW AXIAL
RWR74S2550BRRSL
RES 255 OHM 5W 0.1% WW AXIAL
RWR74S2550BRBSL
RES 255 OHM 5W 0.1% WW AXIAL