S5153WBPX1
S5153WBPX1 (3)
S5153WBPX (7)
S5153 (13)
S515 (25)
Laird Technologies - Antennas
S5153WBPX12NF
5.5GHz Panel RF Antenna 5.15GHz ~ 5.875GHz 6dBi Connector, N Female Bracket Mount
Laird Technologies - Antennas
S5153WBPX12SMM
5.5GHz Panel RF Antenna 5.15GHz ~ 5.875GHz 6dBi Connector, SMA Male Bracket Mount
S5153WBPX12SMF
5.5GHz Panel RF Antenna 5.15GHz ~ 5.875GHz 6dBi Connector, SMA Female Bracket Mount