SRU5011-2
SRU5011-2 (2)
SRU5011 (12)
SRU501 (38)
SRU (405)
Bourns, Inc.
SRU5011-220Y
22µH Shielded Wirewound Inductor 500mA 380 mOhm Nonstandard
Bourns, Inc.
SRU5011-2R5Y
2.5µH Shielded Wirewound Inductor 1.3A 52 mOhm Nonstandard