WW12FT28
WW12FT28 (4)
WW12FT2 (52)
WW12FT (319)
WW12F (353)
Stackpole Electronics, Inc.
WW12FT28R0
RES 28 OHM 0.4W 1% AXIAL
Stackpole Electronics, Inc.
WW12FT28R7
RES 28.7 OHM 0.4W 1% AXIAL
WW12FT280R
RES 280 OHM 0.4W 1% AXIAL
WW12FT287R
RES 287 OHM 0.4W 1% AXIAL