WW12JT22
WW12JT22 (2)
WW12JT2 (13)
WW12JT (104)
WW12J (113)
Stackpole Electronics, Inc.
WW12JT22R0
RES 22 OHM 0.4W 5% AXIAL
Stackpole Electronics, Inc.
WW12JT220R
RES 220 OHM 0.4W 5% AXIAL