CRCW25122K05FK
CRCW25122K05FK (3)
CRCW25122K0 (10)
CRCW25122K (88)
CRCW25122 (573)
CRCW2512 (462)
CRC (2139)
Vishay/Dale
CRCW25122K05FKEG
RES SMD 2.05K OHM 1% 1W 2512
Vishay/Dale
CRCW25122K05FKTG
RES SMD 2.05K OHM 1% 1W 2512
CRCW25122K05FKEGHP
RES SMD 2.05K OHM 1% 1.5W 2512